Global Strategic Challange 2016

O Konferencji Global Strategic Challanges 2016

Doroczna Konferencja Programu Executive MBA@UW  Global Strategic Challenges 2016 jest najważniejszym merytorycznym spotkaniem absolwentów naszego Programu. Podczas Konferencji prezentowane są najnowsze teorie, metody i narzędzia z dziedziny zarządzana oraz wyzwania stojące przed menedżerami firm.

W tym roku, wykład przewodni zatytułowany "Big Data, Business Models and Future Technology" wygłosi prof. Philippe De Brouwer, nowy wykładowca naszego Programu EMBA@UW, a także dyrektor odpowiedzialny za korporacyjny program restrukturyzacji w Royal Bank of Scotland, www.de-brouwer.com. Zapoznamy się również z najlepszymi projektami doradczymi wdrożonymi przez absolwentów Programu Executive MBA@UW oraz Warsaw - Illinois Executive MBA w ostatnich latach. Na ich podstawie podyskutujemy na temat aktualnych wyzwań, problemów, jak i sukcesów przedsiębiorstw.

Konferencja odbędzie się w piątek, 22 stycznia  2016 r. w godz. 13.00 – 17.00 w Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Banacha 2c, w Auli na I piętrze. Program konferencji jest dostępny w zakładce Ramowy Program.

W konferencji mogą wziąć udział studenci Programu Executive MBA@UW, absolwenci Programu Warsaw – Illinois Executive MBA oraz zaproszeni przez nich goście. Do uczestnictwa w konferencji konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Udział  w Konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane rezerwacją miejsca parkingowego, proszone są o przesłanie numeru rejestracyjnego samochodu na adres: k.ludzinska@uw.edu.pl

 

.

Strefa zamknięta
e-mail:
hasło:
 
Ważne terminy:
2016-01-20
Zamknięcie rejestracji na konferencję Global Strategic Challenges


2016-01-22
Konferencja Global Strategic Challenges


Międzynarodowe Centrum Zarządzania
Wydział Zarządzania,
Uniwersytet Warszawski
ul. Nowy Świat 4, 00-497 Warszawa
tel.: 22 625 31 26
fax.: 22 625 31 80
e-mail: mba@uw.edu.pl
Global Strategic Challange 2016
(c) 2015-2016 Międzynarodowe Centrum Zarządzania UW | powered by eKONGRES
Global Strategic Challange 2016
eKONGRES